GENEL ÖZELLİKLER

ZERAY KORU PARK


GENEL ÖZELLİKLER


Kocaeli’nin en özel lokasyonlarından Başiskele Yuvacık’ta benzersiz doğasına eşlik eden şehir ve deniz manzarasıyla hayal edebileceğinizin çok daha ötesini sunan bir konfor çizgisi. Yemyeşil doğa içinde etrafı koruluklar ve ormanla çevrili eşsiz bir rüya. Mahalle kültürünü yansıtan yaklaşımıyla aileniz ve sevdikleriniz için güvenli, huzurlu bir hayat sunabileceğiniz Zeray Koru Park, doğayla iç içe yaşama imkânı sunan konumu, 11 dönümlük geniş yerleşim alanı, ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacak niteliğe sahip zengin sosyal donatılarıyla görülmemiş olanı müjdeliyor.

Başta özgün mimarisi olmak üzere projenin her aşamasında Zeray titizliğini yansıtan ve her anlamda Zeray güvencesini taşıyan Zeray Koru Park, sahip olduğu üstün özellikleri ve sunduğu ayrıcalıklarla Kocaeli’nin seçkin projesi olarak konumlanıyor. Lüks, konfor ve ayrıcalıkta yeni bir çizgiyi temsil eden Zeray Koru Park, zengin sosyal donatılarıyla ihtiyaç ve beklentilerinizi tam anlamıyla karşılıyor. İsminde taşıdığı koru, orman, doğa, ağaç, yeşil temasıyla her gününüze taze bir başlangıç, her anınıza huzur ve dinginlik vaat eden Zeray Koru Park, standartları aşan yapı kalitesiyle de yaşamdan daha fazla keyif almanızı sağlıyor.

Çocuklarımız, bu hayattaki en değerli varlıklarımız. Onların güveni, huzuru, rahatı, yani yaşam konforu sizin olduğu kadar bizim de önceliklerimiz arasında yer alan en önemli konu. Toprakla, çimlerle, doğayla kurulmuş sağlıklı ilişki, onun hayatını güzelleştirmenin ötesinde geleceğini şekillendiren bir durum. Siz, Zeray Koru Park’ın özel peyzajındaki ağaçların gölgesinde kitabınızı okuyup dinlenirken bırakın çocuklarınız da güven içinde oynayıp doğayla iç içe huzurlu, dingin bir ortamda gelişimlerini tamamlasın. Sevdiklerinize, şehrin içindeyken de doğayla birlikte olabilecekleri kocaman, yemyeşil bir dünya kurun.

Zeray kalitesi ve farkıyla gerçekleştirilen Zeray Koru Park, eşsiz manzarası, ormana komşu özel konumu ve ayrıcalıklı yaşamın tüm unsurlarını taşıyan zengin sosyal donatılarıyla yüksek yaşam konforu isteyenlerin vazgeçilmez adresi. Zeray Koru Park, sağladığı yüksek yaşam konforunun yanı sıra yüksek yatırım değeriyle yarınlarınız için sağlam bir güvence. Hem benzersiz ayrıcalıkları doyasıya yaşamak hem de bugünden çok kazanmak isteyenlerin yatırım tercihi, Zeray Koru Park.